Vanguard dalekohled VEO HD2 1042 MONO Digiscoping Kit

Kód: AG-VA01906
4 990 Kč
Skladem

Sada monokuláru a adaptéru pro smartphone VEO HD2 1042M je lehký, kompaktní a robustní monokulár ideální pro milovníky přírody a foto/video fandy nebo profesionály. Tato sada je dodávána s adaptérem pro smartphone PA-60 a dálkovým ovladačem Bluetooth pro digiscoping, který vám umožní přiblížit se, j...

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sada monokuláru a adaptéru pro smartphone VEO HD2 1042M je lehký, kompaktní a robustní monokulár ideální pro milovníky přírody a foto/video fandy nebo profesionály. Tato sada je dodávána s adaptérem pro smartphone PA-60 a dálkovým ovladačem Bluetooth pro digiscoping, který vám umožní přiblížit se, jasnější snímky a video – 10x blíže k akci.

Vyrobeno ze skla Premium HOYA ED (extra-nízký rozptyl) pro ohromující čistotu a kontrast
Kompaktní a váží pouhých 11,5 uncí, takže se snadno přenáší
Přiložený adaptér PA-60 vám umožní používat monokulár pro digiscoping s vaším smartphonem
10x zvětšení s objektivem 42 mm a ohniskem na blízko 6,5 stopy
Vodotěsné a odolné proti mlze
Kryt oka a kryt čočky objektivu spolu s ochranným pouzdrem pro ochranu celé sady, když se nepoužívá
Jednotné zaostřovací kolečko s texturou, které se snadno používá i v chladných a vlhkých podmínkách
Gumové pancéřování chrání monokulár, když jste na cestách

Vanguard VEO HD2 1042M je lehký, kompaktní a robustní monokulár, který se úhledně schová, když si potřebujete zabalit věci. Tato sada je dodávána s adaptérem pro smartphone PA-60 a dálkovým ovladačem Bluetooth pro digiscoping, který vám umožní přiblížit se, jasnější snímky a video – 10x blíže k akci. Čočka objektivu o průměru 42 mm, sklo HOYA ED (s mimořádně nízkým rozptylem), střešní hranol BaK4 a čočky s více vrstvami poskytují jasný a ostrý obraz. Při délce pouhých 5 palců a hmotnosti pouze 11,5 unce je tento monokulár neuvěřitelně přenosný. Použijte přiložený popruh na krk, abyste měli monokulární dalekohled okamžitě připravený k akci, nebo jej uložte do pouzdra, které lze připevnit na opasek. 1/4” závit umožňuje monokuláru namontovat na standardní monopod nebo stolní stativ, což nabízí více možností pro vaše nastavení.
Při používání monokuláru v terénu si užijte pouze jedno dlouhé, texturované zaostřovací kolečko. Díky tomu je snadné a intuitivní zaostřit monokulár, a to i v chladných a vlhkých podmínkách, kdy potřebujete rukavice. Monokulár můžete zvednout k oku a během okamžiku zaostřit, abyste nezmeškali žádnou akci. Aby byl monokulár chráněn, je tělo uloženo v silném gumovém pancíři a kryty na čočkách objektivu a okulárech pomáhají předcházet poškrábání.
Adaptér PA-60 Digiscope s dálkovým ovládáním Bluetooth je navržen tak, aby spároval váš smartphone (až 3,4") s monokulárem, takže si můžete přiblížit a pořídit fotografii nebo video a zveřejnit je na sociálních sítích nebo ve své oblíbené aplikaci pro úpravy.

Barva Zelená
Průměr výstupní pupily: 4,2 mm
Extra v ceně: Měkká taška, adaptér pro smartphone, dálkové ovládání Bluetooth
Zorné pole 342m /1000 m
Focus System Centrální
váha předmětu 11,5 unce
Blízko zaostření 6,5 stop
Průměr objektivu 42 mm
Síla zvětšení 10x
Úhel pohledu 6,5 stupně
Vodotěsný/odolný proti zamlžení: ANO

Doplňkové parametry

Kategorie: Konus, Vanguard
Záruka: 2 roky
EAN: 4719856249728
Prodejní označení výrobku: VEOHD21042M
PartNo: 4719856249728
Objednací kód: VA01906
Název výrobku: Vanguard dalekohled VEO HD2 1042 MONO Digiscoping Kit

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: