Sportovní taška Meopta

Kód: MEO-940075
Novinka Poslední kusy
5 599 Kč
Dostupné do 24 hodin

Ve spolupráci s firmou Falco Holsters ze Slovenska jsme vyvinuli sportovně střeleckou tašku pro širokou škálu využití.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Veškeré funkční prvky tašky jsou promyšleny do posledního detailu, samozřejmostí je použití pouze těch nejvhodnějších a odolných materiálů. Provedení tašky umožňuje nejen použití jako tašky střelecké, ale také jako tašky pro uložení dokumentů, fotografického vybavení nebo velkého monokulárního dalekohledu včetně stativu.

Ať už jste ornitolog, střelecký instruktor, profesionál či je střelba vaším koníčkem, s taškou Meopta můžete snadno a lehce skladovat a přenášet vaše vybavení na jednom místě.

Univerzální využití prostoru

Vnitřní prostor tašky je rozdělen dvěma pěnovými přepážkami, které lze jednoduše vyjmout nebo posunout a vytvořit si tak oddělené přihrádky podle vlastních potřeb. Na vnitřních bocích tašky jsou dvě další úzké kapsy, které je možné využít na uložení dokumentace. Zároveň tyto přepážky slouží ke zpevnění a větší ochraně uloženého materiálu uvnitř hlavního úložného prostoru. V uzavírací chlopni je malá kapsička na doklady a očka na tužky/náboje.

Na přední straně tašky je velká, široce otevíratelná kapsa, která slouží jako organizér například pro uložení zásobníků do zbraně nebo menších drobných předmětů. Na zadní straně je podobná velká kapsa pro uložení větších předmětů. Na bocích tašky jsou menší kapsy, třeba na uložení svačiny nebo peněženky s doklady. Samozřejmostí je kapsa pro lahev na pití.

Taška je konstruována tak, by se na její horní část, dal připevnit stativ k monokulárnímu dalekohledu. Za tímto účelem je i celé těleso tašky vyztuženo tak, aby nedocházelo k borcení konstrukce a případně k následnému negativnímu vlivu na uložený materiál.

Rozměry DxŠxV: 65x35x22 cm.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obaly a kryty
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: