puškohled SWAROVSKI - Z8i SR 1,7-13,3x42 P Flexchange (4A-IF)*

Kód: Z8-A49U8E43-0
83 800 Kč
Dostupnost: 5 dnů
všestranný puškohled, který se výborně osvědčí při naháňce a šoulačce
 

Neuvěřitelná všestrannost– jeho pozoruhodné zorné pole nabízí přehled, který při naháňce potřebujete. Z8i 1,7-13,3x42 P je nyní také tak výkonný a lehký, že je ho během lovu v horách radost používat.

Flexibilita při lovu - Flexchange - přepínatelná záměrná osnova 4A-IF, umožňuje přizpůsobit záměrnou osnovu pro každý typ lovu.

SR = tubus z lehkého kovu s montážní lištou Swarovski Optik rail

P = věžička paralaxy

Detailní informace

Detailní popis produktu

Z8i… osmička vás dostane na další úroveň.

SKUTEČNÝ 8x ZOOM. Vynikající zorné pole, více detailů. S 8x zoomem budete výborně vybaveni pro každou loveckou zkušenost. Toto mistrovské optické dílo na velké vzdálenosti je výsledkem dlouholetého vývoje. Bylo to jen díky tomu, že tento 8x zoom mohl být implementován do štíhlého tubusu, který lze z pohledu designu i hmotnosti připojit k jakékoli lovecké zbrani.

OSTROST BEZ KOMPROMISŮ. I zde společnost Swarovski Optik přináší s optickým systémem Z8i další úroveň kvality. Jeho rychlé zaměření cíle, a to zejména při rychlém zaujetí střelecké pozice, nově definuje pohodlné zobrazení. Z8i rovněž nabízí nekompromisní ostrost obrazu od nejmenšího až po nejvyšší zvětšení.

TREFA DO ČERNÉHO V OBRAZE. Puškohledy jsou obvykle nastaveny tak, aby nedocházelo k chybě paralaxy ve vzdálenosti 100m. To znamená, že cíl pozorovaný puškohledem na tuto vzdálenost se nachází ve stejném místě, jako záměrná osnova. Věžička paralaxy Z8i umožňuje nastavit obraz bez chyby paralaxy, a lze ji rychle nastavit i střelecké pozice. Západka na 100m umožňuje nastavit věžičku paralaxy snadno a spolehlivě i za soumraku.

STYLOVÝ LOV. Čisté linie, štíhlý 30mm středový tubus a kompaktní design propůjčují puškohledu Z8i elegantní vzhled na špičkové úrovni, který lze připojit ke každé lovecké zbrani.

PŘIPRAVEN VE DNE V NOCI. Štíhlé osvětlení záměrné osnovy je dokonale integrováno do celkového designu. Nastavovací tlačítka lze pro maximální komfort při používání ovládat seshora. Puškohled nabízí denní a noční režim, funkci paměti, která při zapnutí automaticky obnoví poslední úroveň zvoleného jasu. K dispozici je 64 úrovní jasu. SWAROLIGHT, automaticky zapnutí/vypnutí se snímačem náklonu, rozpozná, zda je Z8i ve střelecké pozici nebo ne. Tím se šetří baterie a prodlužuje její životnost.

PRVNÍ PŘEPÍNATELNÁ ZÁMĚRNÁ OSNOVA. Swarovski Optik kombinuje záměrnou osnovu 4A-I s CD-I pouhým stisknutím tlačítka. Je to dokonalé, pokud chcete záměrnou osnovu upravit při různých loveckých situacích.

 • Přepínatelná záměrná osnova. Vyvinuta nová záměrná osnova FLEXCHANGE 4A-IF speciálně určená pro naháňku. Osvětlovací prstenec lze zapnout a vypnout stisknutím tlačítka.
 • Záměrnou osnovu lze přizpůsobit podle lovecké situace před vámi a dosáhnout větší flexibility, když stojíte před jakoukoli loveckou výzvou.
FLEXIBILNÍ BALISTICKÁ VĚŽIČKA. Lze ji použít jako vrchní i boční věžičku a kombinovat se všemi dostupnými záměrnými osnovami.
 • Flexibilní balistickou věžičku (BTF) lze konfigurovat samostatně a umožňuje vám vždy trefu do černého na požadované vzdálenosti. V případě, že se používá jako horní věžička, umožňuje nastavit kompenzaci poklesu střely. Při používání jako boční věžička je nejvhodnější pro nastavení stranové korekce nebo odhad předsazení. Je flexibilní, lze ji nasadit bez použití nářadí a kombinovat se všemi dostupnými záměrnými osnovami. Zamykací mechanismus brání neúmyslnému otočení.
 • BTF lze připevnit na jakýkoli model puškohledu Z8i jako vrchní věžičku nebo boční věžičku – při každém loveckém scénáři se můžete rozhodnout, která kombinace vám vyhovuje.
 • Samostatná nulová vzdálenost. Na BTF můžete namontovat čtyři kroužky – z celkem šesti dodávaných – s pomocí balistického programu. To vám umožní označit si čtyři vzdálenosti, které jsou pro vás důležité.
 • Používá se také jako boční věžička. BTF lze se speciálním kroužkem použít také jako boční věžičku pro nastavení stranové korekce nebo odhad předsazení.
 • Dobrá čitelnost. Předrytý kroužek se stupnicí pro vrchní věžičku nabízí celkem 70 kliknutí pro celý rozsah nastavení, takže je ideální při použití balistických tabulek. Usnadňuje to čtení označení a zajišťuje jednoduché použití za všech okolností.
 • Ideálně přizpůsobené: individuálně přizpůsobený balistický kroužek (PBR) s loveckými vzdálenostmi, které jsou zcela podle našich potřeb. Toto speciální příslušenství BTF vygravírujeme po zadání vašich osobních údajů do balistického programu Swarovski Optik, přizpůsobené na munici, kterou jste vybrali.
 • Zvětšení:
   
  1,7-13,3
   
  Průměr objektivu
   
  42
   
  Průměr výstupní pupily
   
  8.1 – 3.1
   
  Vzdálenost výstupní pupily
   
  95
   
  Zorné pole
   
  14,4 – 1,8
   
  Zorné pole
   
  25.2 – 3.1
   
  Zorné pole oka
   
  24
   
  Vyrovnání dioptrií
  (dpt)
  -3 až +2 (dpt)
   
  Transmise světla
   
  93
   
  Stmívací faktor
   
  podle ISO 14132-1: 4,8 – 23,6
   
  Korekce bodu zásahu/ kliknutí
   
  10
   
  Max. rozsah nastavení výškové/ stranové korekce
   
  1.5/1.5
   
  Kompenzace paralaxy
   
  50 - ∞<
   
  Nastavení paralaxy
   
  1
   
  Závit pro připojení filtru objektivu
   
  M 44 x 0.75
   
  Průměr středového tubusu
   
  30
   
  Záměrná osnova
   
  4A-IF
   
  Délka
   
  336
   
  Hmotnost
   
  SR - osvětlené 635g

Doplňkové parametry

Kategorie: Swarovski Z8i
Záruka: 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: