Puškohled Sightmark Presidio 5-30x56 LR2 FFP

Kód: SU-SM13142LR2
21 608,50 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zajistěte si jasnou výhodu při střelbě na krátkou a střední vzdálenost s puškohledem SightMark 5-30x56mm Presidio LR2 30, LR2. Tento puškohled od výrobce puškohledů SightMark je vybaven odkrytými, nízkoprofilovými uzamykacími věžičkami s nulovou zarážkou elevace, plně vícevrstvou optikou a zaměřovačem v první ohniskové rovině.

 Součástí puškohledu SightMark Presidio LR2 jsou také výklopné krytky objektivů, praktická vrhací páčka a jedna baterie CR2032. Puškohled SightMark Presidio 5-30x56 LR2 je určen pro střelce a je navržen tak, aby byl mimořádně přesný a odolný.

Puškohled SightMark Presidio 5-30x56 LR2 je určen pro střelce a kombinuje elitní výkon s elegantním, nenápadným vzhledem. Jeho kryté, nízkoprofilové věžičky vydávají jasné, slyšitelné cvaknutí a jsou opatřeny agresivním vnějším vroubkováním, které dodává výrazný hmatový vjem a dává střelcům větší jistotu při nastavování směru a výšky. Puškohled SightMark Presidio 5-30x56 LR2 s ochranou proti vodě a prachu IP67 představuje spolehlivý způsob, jak zvýšit svou přesnost v terénu.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Puškohledy SightMark
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: