Puškohled Leica PRS 5-30x56i L-Ballistic

Kód: LEI-51200
Tip
Značka: Leica
67 999 Kč
Dostupnost: 14 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puškohled Leica PRS 5-30x56i představuje skvělého pomocníka při střelbě na dlouhé vzdálenosti, kde se lovci mohou bez problémů spolehnout na výkonnou technologii, která je nikdy nezklame. Poskytuje široké spektrum možností využití ať už při různých vzdálenostech a za všech vnějších vlivech počasí. Vysoce kvalitní kovové tělo puškohledu je robustní a poskytuje tu nejvyšší odolnost vůči nárazům a zpětným rázem. Kontrast barev, propustnost světla více než 90% a zobrazování činí z tohoto modelu špičkový puškohled pro opravdové lovce.

Disponuje rychlým přepínáním mezi rozdíly vzdáleností. Novinkou na puškohled je nová otočná věžička, díky které si zachováte maximální přehled o všem. Stupnice věžičky se aktivuje a deaktivuje bez jakéhokoliv použití nástrojů. S funkcí "nulového zastavení" získáte tu nejvyšší flexibilitu a individuální nastavování za pomoci nástroje, který je zabudován v puškohledu.

Kromě nové věžičky a výkonných funkcí, vás tento puškohled potěší i specializovanou vymožeností na ohniskový rovinu s dlouhým dosahem a 6x zvětšením. Při pohledu po maximálním zvětšení (30x) vám poskytne ostré detaily okolí, což je velkou výhodou při zamíření na vzdálenější cíl. Puškohled je vyroben kvalitních a vysoce odolných materiálů, které vám poskytují optickou a mechanickou přesnost i do těch nejmenších detailů.

Nesmíme zapomínat ani na bezpečnost při manipulaci, a to v každé situaci. Materiály byly navrženy tak, aby splnily všechny nejnáročnější požadavky střelců při dlouhých vzdálenostech. Rovněž i poskytnutí toho nejvíce špičkového optického výkonu.

Kříž L-Ballistic představuje kříž, který je speciálně vyvinut pro sportovní střelbu na dlouhé vzdálenosti. Jeho obsahem je tzv. "Vánoční stromeček", který disponuje nitkovým křížem o tloušťce 0,4 cm, středovým kruhem 1 cm a pomocnými značkami v intervalech 10 a 2 cm. Možnost k dispozici je v osvětlené nebo neosvětlené verzi. Pokrytí je v cm při 10-násobném zvětšení a 100 metrové vzdálenosti.

Flexibilita a univerzálnost rozsahu použití spolu s 6x zvětšením umožňují ideální střelbu na krátké i dlouhé vzdálenosti. Velké zvětšení poskytuje snímání obrazu ve vysokém dosahu:> 100 MOA výšková dráha s cca. 320 kliknutí o 0,1 mil.

Parametry produktu:

Zvětšení: 5 - 30 x
Průměr předního objektivu: 56 mm
Přiblížení: 6 x
Zorné pole na 100 m (minimálně do maximálního zvětšení): 8,2 m až 1,3 m
Oční reliéf: > 90 mm
Výstupní pupila: 9 - 2 mm
Paralaxa: nastavitelná, 20 m do nekonečna
Dioptrická kompenzace: -3 / + 1 dpt
Korekce bodu nárazu: 0,1 Mil = 0,1 mrad = 1 cm / 100 m na kliknutí
Rozsah nastavení záměrného kříže (výška / strana): 320/180 cm, 32/18 mil (100 m)
Závit filtru předního objektivu: M 62 x 0,6 mm
Zaměřovací kříž: L-Ballistic
Ohnisková rovina: 1. ohnisková rovina
Osvětlení měřítka: bod / stupnice
Osvětlení zaměřovacího kříže: 4 h
Možnost montáže kroužků: 34 mm
Vodotěsnost: do 4 m
Nátěr: AquaDur
Plnenenie: dusíkem
Propustnost světla: > 90%
Délka: 365 mm
Hmotnost: 1030 g

Obsah balení:

Puškohled Leica PRS 5-30x56i PRB
Očnice
Příslušenství
Throw Lever
Hadřík na čištění optiky
Baterie CR2032
Návod k použití v CZ

Doplňkové parametry

Kategorie: Leica PRS
Záruka: 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: