Puškohled Leica Magnus 2.4-16x56 i L-4a

Kód: LEI-54130
Tip
Značka: Leica
79 490 Kč
Dostupnost: 14 dnů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puškohledy řady Leica Magnus i představují ideální doplněk na lov s vysoce kvalitním provedením a funkcemi. Jeho kompaktní rozměry a velký objektiv s rozměry 56 mm poskytují dokonalé zážitky na lov při posliedkach i na loveckých zařízeních (posed). Je to univerzální puškohled s unikátním faktorem zvětšení a minimálním 2,4-násobným zvětšením.

Disponuje výhodami, jako je například jeho celková délka, široké spektrum loveckých situaci, snadno montující montáž, či kvalitní prvotřídní optický systém. Kombinace efektivního průměru objektivu a minimální vinětace zaručují dokonalou schopnost shromažďovat světlo. Také napomáhá k zlepšovače rozlišení detailů od brzkého úsvitu až do pozdního soumraku.

Tato optika posouvá hranice svých možností díky vysokému rozlišení a dosahováním toho nejlepšího zorného pole. Klade ty nejvyšší požadavky i na přiblížení, zorné pole a kontrast za pomoci systému, který brání stínění nežádoucího světla. Pohled přes optiku je ostrý a jasný iv nepříznivých podmínkách počasí. A to s propustností světla při neuvěřitelných 92%. Optické dokonalosti zařazují puškohledy Leica Magnus do světové špičky.

Při tomto Puškohledy nesmí chybět elektronické součásti, které představují jednoduché a šikovné funkce. Nastavování intenzity osvětlení je jednoduché, a to jen dotykem prstu na spínači. Jeho nízká spotřeba poskytuje delší používání v terénu spolu s vyšší bezpečností.

Tubus puškohledu je tenký, ale zato vysoce odolný vůči nárazům a tlakům při velkých rážích. Tloušťka tubusu je 1,5 cm a zaručuje bezpečnost při montáži puškohledu na zbraň. Tělo tohoto modelu je vyrobeno z kvalitního hliníku, který obstojně zvládá i ty nejnáročnější lovecké překážky.

Puškohled Leica Magnus vás zaujme i novým redesignem ovládání osvětlení, který zabraňuje náhodným vypnutí a zapnutí. Záměrná tečka s novými rozměry poskytuje skvělou a nepřekonatelnou přesnost na cíl i při delších vzdálenostech. Tečka je menší než na předešlých modelech. Zabudovaná elektronika poskytuje nižší spotřebu energie a delší životnost baterie v zařízení. Baterie je umístěna na dostupném místě, takže při jejím výměně nebudete mít žádné problémy. Nastřelení puškohledu je pohodlné a komfortní díky věžičce stupnice nulování.

Parametry produktu:

Zvětšení: 2.4 - 16x
Průměr předních čoček: 56 mm
Přiblížení: 6.7x
Oční reliéf: 90 mm
Montáž: 30 mm tubus
Zorné pole na 100m při max. zvětšení: 2.6 m
Zorné pole na 100m při min. zvětšení: 17 m
Výstupní pupila: 12.4 - 3.5 mm
Paralaxa: nastavitelná, 50 m až nekonečno
Dioptrická korekce: -4 / + 3 dpt
Odstupňování nastavení: 1 klik = 1/3 MOA, 150 x 140 cm
Vodotěsnost do: 4 m
Přenos světla: TD / TN ≥ 91%
Plnění: dusík
Povrch čoček: AquaDur
Osvícení kříže / typ: ano / tečka
Automatické vypnutí: 3 min, ± / -75 °
Automatické zapnutí: ano / aktivováno pozicí a / nebo pohybem
Délka: 360 mm
Hmotnost: 785 g

Obsah balení:

Puškohled dalekohled Leica Magnus 2.4-16x56 i
Krytky na přední čočky a okulár
Hadřík na čištění optiky
Návod k použití v CZ

Doplňkové parametry

Kategorie: Leica Magnus
Záruka: 10 let

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: