Puškohled DO Stryker HD 1-6x24 DSMR

Kód: DO-2520
Novinka
Značka: Delta Optical
19 870 Kč
Skladem u dodavatele

Puškohled Delta Stryker HD 1-6x24 byl navržen pro AR pušky pro dynamické i rekreační střelby. Velké zorné pole (36 m na 100 m) se zvětšením 1x poskytuje stejně rychlé najití cíle jako u otevřených kolimátorů, ale přináší přesnější střelbu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Puškohled Delta Stryker HD 1-6x24 byl navržen pro AR pušky pro dynamické i rekreační střelby. Velké zorné pole (36 m na 100 m) se zvětšením 1x poskytuje stejně rychlé najití cíle jako u otevřených kolimátorů, ale přináší přesnější střelbu. Rozsah zorného pole staví tento model do popředí. Oproti kolimátorům vám dalekohled Delta Stryker HD 1-6x24 umožňuje rozpoznat cíl a dodá přesný obraz i na mnohem větší vzdálenosti pomocí 6x zvětšení.

Uzavřené Věžičky s nízkým profilem zabraňují náhodným úpravám nastřelení. Resetování věží nevyžaduje žádné další nástroje - jakmile je záměrný kříž správně nastaven, jednoduše zvedněte knoflík věže, nastavte jej do polohy NULA a klikněte zpět. Osvětlená tečka ve středu kříže zajišťuje rychlé zaměření cíle na krátké vzdálenosti. Pro usnadnění rychlé změny zvětšení je dalekohled vybaven speciální šroubovací nastavovací pákou.

Osnova DSMR je umístěna v druhé fokální rovině a při změně zvětšení se nezmění, změní se pouze velikost cíle. Výsledkem je, že zaměřovací bod ve vzdálenosti 300 m zakrývá pouze 5,28 cm cíle. Osnova se 6x zvětšením v metrickém systému s odstupňováním každých 1 MRAD (10 cm / 100 m) umožňuje rychle aplikovat korekce výšky a korekci větru / odvození a také odhadnout vzdálenost k cíli. Dalekohled je navržen v Polsku a vyroben v Japonsku za použití leteckých hliníkových slitin.Technické parametry

Zvětšení: 1 - 6x
Průměr objektivu: 24 mm
Průměr tubusu: 30 mm
Průměr výstupní pupily: 11,4 - 4,0mm
Oční reliéf: 86 - 104mm
Typ kříže: DSMR
Plnění dusíkem: Ano
Odolnost zpětnému rázu: 6500 J
Délka: 256 mm
Hmotnost: 0,49kg
Provozní teploty: -20 / 71 °C

Doplňkové parametry

Kategorie: Stryker
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: