Prosíme věnujte následujícím řádkům pozornost. Z důvodu účasti na výstavě NATURA VIVA, je provoz prodejny a e-shopu omezen. Prosíme naše zákazníky, aby v průběhu výstavy zvážili důležitost svých telefonátů nebo e-mailů. Týden před výstavou a týden po výstavě, mohou být vaše objednávky opožděny. Spoustu zboží budeme mít s sebou na výstavě a budeme čekat na doplnění skladů. Ve dnech 24. –29. 5. 2022 probíhá 27. mezinárodní výstava myslivosti, rybářství, včelařství a pobytu v přírodě NATURA VIVA. Na výstavišti nás najdete v hale C.   Děkuje za pochopení a těšíme se na viděnou v Lysé nad Labem

Další e-shopy

Děkujeme, že jste zavítali na náš e-shop a pokochali se rozsáhlou nabídkou či si udělali radost objednávkou. Rádi bychom Vás odkázali na naše další specializované e-shopy .

 

www.vsepromyslivost.cz

www.lesazahrada.cz 

tyto e-shopy jsou všestraně zaměřené a naleznete na nich myslivecké vybavení od oblečení, přes noční vidění a termovize až po zbraně a střelivo.

laz_logo_2018_var_2 vše

www.autoplachtyjelinek.cz Vám nabídnou informace ohledně plachet všeho směru. Potřebujete-li plachtu na kamion či zahradní pergolu, neváhejte se ozvat nebo přímo navštívit naší výrobní halu ve Vežkách

logovše

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení