Leica Termovizní předsádka Calonox Sight SE 1

Kód: LEI-50504
Výprodej
Značka: Leica
75 490 Kč
Skladem na prodejně (1 ks)

Novinka pro rok 2023!

Jedná se o “ lite” verzi Calonoxu Sight a je reakcí na poptávku zákazníků po dostupnější variantě prémiové termovizní předsádky.

Produkt vychází ze standatdního Calonoxu Sight a hlavní části jsou stejné (tělo, snímač a display, i objektiv). Nabízí tak již prověřený a prémiový obrazový výkon.

Rozdíly jsou ve funkcích a obsahu balení. Toto zařízení je míněné skutečně pouze jako předsádka, nenabízí tak pozorovací režim a v balení není gumová očnice. Dále pak nemá Bluetooth a není tak možná komunikace s Aplikací.

Začátek prodeje je plánován na 1. dubna 2023.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termovize Leica Calonox pokračují v úspěšných zařízeních v oblasti optimalizace digitálního obrazu a rozšiřují svou vynikající reputaci výrobce fotoaparátů. Vlastní zpracování obrazu společnosti Leica (Leica Image Optimatization - LIO) vylepšuje obraz pomocí speciálních algoritmů, čímž se dosahuje obzvlášť podrobná barevná gradace, vynikající kontrast a vysoké rozlišení detailů.

Leica Calonox Sight vyniká svojí maximální spolehlivostí a konzistentně přesným, opakovatelným bodem zásahu. Pro plné využití předsádky Leica Calonox Sight potřebujete adaptérové kroužky, které odpovídají vašemu puškohledu. První nastřelení je jednoduché a lze jej provést na střelnici. I po vícenásobné montáži a demontáži z puškohledu si zachovává přesnost.

Obě termální kamery Calonox jsou vybaveny čtyřmi v praxi testovanými barevnými režimy Red Hot, White Hot, Black Hot a Rainbow, které lovci poskytují mimořádně podrobné a vysoce kontrastní obrázky na přesnou identifikaci lovené zvěře.

Vynikající rozsah rozpoznávání termovize Leica Calonox Sight je založen na špičkovém senzoru (VOx) s rozlišením 384 x 288 pixelů a velikostí pixelů 17 um s vynikajícím teplotním rozlišením.

Je to vaše výzva: Leica Calonox Sight můžete použít buď na pozorování jako termální kamera, nebo ji můžete připojit k puškohledu pomocí adaptéru. V obou případech máte výkonné zařízení, které odhalí každý tepelný detail na dlouhé vzdálenosti.

Působivé rozpoznávání detailů na dlouhou vzdálenost. Detekujte, rozpoznáváním, identifikujte. Uvidíte více, bezpečně identifikujte prostředí: S definovanou velikostí cíle 1,7 x 0,5 m dokáže Leica Calonox Sight detekovat cíle do vzdálenosti 2 000 metrů, rozpoznat cíle do 700 m a přesně je identifikovat až do 350 m.

Mimořádně velké zorné pole

Objektiv 42 mm, který je ideální na pozorování zblízka, poskytuje velké zorné pole a optimální přehled na dlouhou vzdálenost. Leica Calonox Sight je vybavena zvětšením 1x a je speciálně optimalizována pro použití s ​​puškohledem.

V nastaveních termovize si můžete upravit část obrazovky pro použití s ​​puškohledem. Aby se umožnilo úspěšné vynulování, korekce zaměřovacího kříže pomáhá přesně zarovnat obrazovku se zaměřovacím křížem v puškohledu.

OLED displej a dobíjecí baterie - Nejmodernější technologie.

Výkonný OLED displej s rozlišením 1024 x 768 pixelů umožňuje pohodlné pozorování a spolehlivou identifikaci při pronásledování nebo při fotografování ze žaluzií. Napevno nainstalována dobíjecí baterie s cca. 11 hodin napájení je obzvlášť dobře chráněných před chladem a vlhkostí. Nabíjení je možné i během provozu, například pomocí powerbanky.

Balení neobsahuje adaptér pro uchycení k puškohledu. Doporučujeme dokoupit adaptér pro váš puškohled. K výběru správného adaptéru je třeba vědět vnější průměr objektivu puškohledu.

Parametry produktu:

Typ snímače: VOx
Rozlišení snímače: 384 x 288 pixelů
Velikost pixelů: 17 μm
Typ obrazovky: OLED
Úhlopříčka obrazovky: 0,39 ”
Rozlišení obrazovky: 1024 x 768 pikseli
Frekvence opakování obrazu: 50 Hz
Ohnisková vzdálenost objektivu: 42 mm
Základní optické zvětšení: 1x
Zorné pole: 8,9 x 6,7° (15,5 m x 11,7 m / 100 m)
Rozsah detekce: 2 000 m
Rozsah rozpoznání: 700 m
Rozsah identifikace: 350 m
Video výstup: PAL
USB kabel: USB-C
Typ ochrany: IP67
Výdrž baterie: cca 8 - 11 hodin
Materiál: odolný tvrzený plast s pogumováním
Závit na stativ: A ¼ DIN 4503 (¼”), standardní závit M5
Provozní teplota: -20 až +50°C
Provozní teplota: (nabití baterie) +10 až +30°C
Rozměry: (ŠxV) 165 x 65 mm
Hmotnost: (s baterií) 685 g

Obsah balení:

Termovize Leica Calonox Sight SE
Pouzdro
Dobíjecí kabel
Popruh na přenášení
Návod v CZ jazyce
Hadřík na čištění optiky

Doplňkové parametry

Kategorie: Leica
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: