Leica puškohled Magnus 1,8-12x50i L-4a se šínou

Kód: LEI-53161
70 490 Kč
Magnus 1.8 12x50 i rail left
70 490 Kč 69 599 Kč
Dostupnost: 7 dnů

Nepřekonatelný ve dne, za soumraku a na velké vzdálenosti. Díky kompaktním rozměrům a velké, 50mm čočce objektivu, se jedná o mimořádně univerzální puškohled pro lov na čekané i při šoulačce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky kompaktním rozměrům a velké, 50mm čočce objektivu, se jedná o mimořádně univerzální puškohled pro lov na čekané i při šoulačce.

Jeho vynikající faktor zoomu 6,7 a minimální zvětšení 1,8x z něj také činí ideální volbu pro naháňky. Tento puškohled je ideální pro uživatele, kterým je 56 mm objektiv příliš velký, ale schopnost čočky o průměru 42 mm pohlcovat světlo se zdá příliš nízká.

Spojuje přednosti jako je kompaktní konstrukce, všestranné použití, velmi snadná montáž pomocí integrované lišty a prvotřídní optika. Velký efektivní průměr čočky objektivu poskytuje výjimečnou schopnost přenosu světla a vynikající propustnost kolem 92 % zajišťuje optimální identifikaci zvěře jak v ranním šeru, tak do poslední minuty při večerním stmívání

Řada Leica Magnus - to je vysokovýkonné rozlišení, obrovské zorné pole, maximální kontrast a jasný obraz s věrným podáním barev. Puškohled poskytuje jasný obraz i za nejnepříznivějších povětrnostních a světelných podmínek.


Optika řady Magnus je vybavena kvalitními elektronickými součástkami s intuitivními jednoduchými funkcemi. Jedním dotykem prstu na spínač si navolíte intenzitu osvětlení v denním i nočním režimu dle vaší potřeby. Optika a elektronika je umístěna do štíhlého hliníkového tubusu, který je však odolný vůči nárazům velkých ráží a zaručuje dlouhou životnost i v náročných loveckých situacích.

Doplňkové parametry

Kategorie: Leica Magnus
Záruka: 2 roky
Použití: lovecké
Dioptrická korekce: Ano
Osvětlená osnova: Ne
Průměr objektivu: 50
Průměr tubusu: 30mm
Záruka: 10 let
Hmotnost: 700 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: