Dalekohled Sightmark Solitude 8x42 XD

Kód: SU-SM12102
12 169,50 Kč
Skladem

Binokulární dalekohled Sightmark 8x42 XD.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dalekohledy Sightmark® Solitude 8x42 XD, testované v terénu a schválené Severoamerickým loveckým klubem, jsou vybaveny špičkovou optickou technologií pro ohromující ostrost a kontrast.

Jejich skla XD (extra nízký rozptyl) pomáhají korigovat optické barevné vady, které vznikají, když se různé vlnové délky světla po průchodu optickým sklem nesbíhají ve stejném bodě. Binokulární dalekohledy Sightmark Solitude 8x42 XD jsou zkonstruovány se střechovými hranoly Bak-4 a poskytují pokročilý systém přímého světelného tubusu, čímž dosahují maximálního přenosu světla a optimálního jasu.

Hranoly a čočky přístroje jsou plně širokopásmově vícevrstvé, což zlepšuje účinnost v entIRe rozsahu viditelného spektra. Díky inovativnímu hořčíkovému můstku je přístroj nekorodující a odolný. Dalekohled Solitude 8x42 XD je navržen tak, aby odolal drsným podmínkám v přírodě, a má pogumované, dusíkem plněné a O-kroužkem utěsněné tělo, takže je vodotěsný, odolný proti mlze a prachu.

Otočné, nastavitelné očnice zajišťují pohodlné, individuální přizpůsobení a pomáhají korigovat oční reliéf v jakékoli poloze.

  • vícevrstvé čočky
  • ergonomický design
  • malá hmotnost
  • twist - up očnice (dlouhý oční reliéf) 
  • vodotěsný 
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní značky dalekohledů
Záruka: 2 roky
Dioptrická korekce: Ne
Součást balení: Krytky
Průměr čočky: 42
Záruka: 2
Dioptrická korekce: 0
Součást balení: Krytky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: