Dalekohled Sightmark Solitude 10x42 XD

Kód: SU-SM12103
14 938,50 Kč
Skladem

Binokulární dalekohled Sightmark 10x42.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dalekohled Sightmark® Solitude 10x42 XD, testovaný v terénu a schválený Severoamerickým loveckým klubem, je vybaven špičkovou optickou technologií pro ohromující ostrost a kontrast.

Jejich sklo XD (extra low dispersion) pomáhá korigovat optické barevné vady, které vznikají, když se různé vlnové délky světla po průchodu optickým sklem nesbíhají ve stejném bodě. Binokulární dalekohledy Sightmark Solitude 10x42 XD jsou zkonstruovány se střechovými hranoly Bak-4 a poskytují pokročilý systém přímého světelného tubusu, který dosahuje maximální propustnosti světla a optimálního jasu.

Hranoly a čočky přístroje jsou plně širokopásmově vícevrstvé, což zvyšuje účinnost v celém rozsahu viditelného spektra. Binokulární dalekohled Sightmark Solitude 10x42 XD s desetinásobným zvětšením a 42mm objektivem poskytuje ostré a jasné zobrazení na velkou vzdálenost pro všechny outdoorové turisty, kteří chtějí prozkoumat své okolí. Díky lehkému hořčíkovému můstku je přístroj nekorodující a odolný.

Dalekohled Sightmark Solitude 10x42 XD je vyroben tak, aby odolal drsným podmínkám v přírodě, a má gumové, dusíkem plněné a O-kroužkem utěsněné tělo, takže je vodotěsný, odolný proti mlze a prachu. Otočné, nastavitelné očnice zajišťují pohodlné, individuální přizpůsobení a pomáhají korigovat oční reliéf v jakékoli poloze.

  • vícevrstvé čočky
  • ergonomický design
  • malá hmotnost
  • twist - up očnice (dlouhý oční reliéf) 
  • vodotěsný 
 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní značky dalekohledů
Záruka: 2 roky
Dioptrická korekce: Ne
Součást balení: Krytky
Průměr čočky: 42 mm
Záruka: 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: