Vzhledem k prodlužující se době dodání zásilek přepravců, může být dodací doba i týden, děkujeme Přijaté reklamace se z důvodů Vánočních svátků a dovolených v servisech mohou adekvátně prodloužit. Zvažte prosím odeslání případně reklamace až po Novém roce. Děkujeme za pochopení

Čím se odlišují puškohledy MeoStar R2 od ostatních modelových řad?

To, co činí puškohledy řady MeoStar R2 výjimečnými, lze shrnout do následujících bodů:

Šestinásobný rozsah zvětšení

Jakkoliv je dnes zoom 6x celkem hojně rozšířený, v době uvedení puškohledů MeoStar R2 na trh tomu tak nebylo. Šestinásobný rozsah zvětšení dává uživateli možnost spolehlivě se orientovat a zamířit v bezpočtu loveckých situacích.

Špičková technologie svítícího bodu

Na rozdíl od ostatních řad používá MeoStar R2 tzv. difrakčního osvětlení svítícího bodu, které je založeno na principu ohybu světla, nikoliv rozptylu. To vede k výrazně vyšší účinnosti systému, takže bod lze osvětlit na intenzitu snadno rozlišitelnou za denního světla na sněhové pokrývce.
Nízké stupně osvětlení zůstávají na požadovaných úrovních.

Špičkové vrstvy MeoLux a hydrofobní vrstvy MeoDrop

Nově vyvinuté antireflexní vrstvy MeoLux umožnily zvýšit propustnost puškohledů MeoStar R2 až na těžko uvěřitelných 95 %.

Tím se prodlužuje lovecky nejdůležitější interval po západu Slunce, kdy zvěř vychází z úkrytu, ale ještě není naprostá tma.

Hydrofobní (vodoodpudivá) vrstva MeoDrop způsobuje, že drobné kapičky deště na objektivu či okuláru se slijí v jednu větší, která steče k okraji.

To výrazně zlepšuje kontrast obrazu za drobného vytrvalého mžení. Vrstva MeoDrop současně snižuje přilnavost prachových částeček na optických plochách.

Vynikající ergonomická točítka rektifikace s jednoduchým nastavením nulové polohy.

Přirozený úchop a velmi snadné pootočení rektifikace. Po dokončení nástřelu se jednoduchým stiskem točítka a pootočením do žádoucí polohy nastaví nula pro nástřelnou vzdálenost. 

Velká vzdálenost výstupní pupily.

Laicky řečeno – možnost umístit oko dál od puškohledu. To snižuje pravděpodobnost zranění při instinktivním, tzv. „nahozeném“ zamíření a výstřelu.