ALPEN OPTICS Apex XP 10x42 LRF

Kód: 663417
24 990 Kč
Přijímáme předobjednávky
  • ED (Extra Low Dispersion) sklo pro věrné barvy obrazu s vysokým rozlišením
  • Plně vícevrstvé hranoly BaK-4 pro zvýšenou propustnost světla
  • Měří vzdálenosti až 2300 m (2500 yardů)
  • Červený OLED displej s nastavitelným jasem pro snadné čtení naměřených vzdáleností
  • Kompaktní velikost: 147 x 132 x 70 mm;
  • Hmotnost: 926 g
  • Široké zoomové kolečko, odolné hořčíkové pouzdro, pryžové pancéřování
  • zkroucení očnic;
  • Dioptrická korekce od -5 do +5

Detailní informace

Detailní popis produktu

UŽIVATELSKY PŘÍJEMNÝ DESIGN

Dalekohled ALPEN Apex XP 10x42 s vestavěným dálkoměrem je perfektní pro venkovní dobrodružství. Díky kompaktnímu designu (147 x 132 x 70 mm) zabere v tašce velmi málo místa. Vyznačuje se také odolným krytem vyrobeným z lehkého hořčíku a váží pouhých 926 gramů – ideální pro dlouhé cesty, kdy nechcete vozit těžké vybavení. Dalekohled má navíc široké zoomovací kolečko a otočné očnice pro zajištění maximálního pohodlí během chladného počasí. Mají také pohodlné gumování, které chrání optiku před nárazy. Design 2 v 1: Dalekohled ALPEN Apex XP 10x42 vám umožní zažít vysoce kvalitní optiku a provádět přesná měření vzdálenosti v jednom zařízení. Jsou ideální pro pozorování cílů při lovu a pomáhají vám k přesné střelbě.

INFORMACE O PRODUKTU

Tento kompaktní dalekohled ALPEN Apex XP 10x42 s dálkoměrem a odolným hořčíkovým pouzdrem nabízí vynikající optiku, přesné měření vzdálenosti a pohodlný úchop.

OPTIKA

Díky čočkám ze skla ED (Extra Low Dispersion) produkují prémiové dalekohledy věrné barevné snímky s vynikajícím rozlišením. Hranoly BaK-4 jsou navíc plně vícevrstvé, což má za následek vyšší propustnost světla a tím i jasnější obraz. Dalším unikátem je dioptrická korekce, která má rozsah -5 až +5. Oční reliéf je 14,3 mm.

DÁLKOMĚR Dalekohled je dodáván s vestavěným dálkoměrem, který dokáže měřit vzdálenost ke zvěři, budovám a dalším objektům až do vzdálenosti 2286 metrů (2500 yardů). Maximální dosah je přibližně 2286 m (2500 yardů) pro bytový dům, 1371 m (1500 yardů) pro rodinný dům a 731 m (800 yardů) pro jeleny a další divoká zvířata. Zaznamenaná vzdálenost se zobrazuje přímo v zorném poli prostřednictvím OLED projektoru (červený) s nastavitelným jasem. Můžete si vybrat, zda chcete zobrazit měření v yardech nebo metrech. Záměrný kříž lze také stmívat v 6 úrovních. Součástí produktu je baterie CR2 s dlouhou životností - indikátor stavu baterie vám ukazuje zbývající úroveň nabití baterie.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: