ALPEN OPTICS Apex Steady 20x42 HD se stabilizací obrazu

Kód: 992180
Novinka Výprodej
Značka: ALPEN OPTICS
33 790 Kč
Skladem na prodejně (1 ks)
  • Dalekohled se stabilizátorem obrazu pro pozorování bez otřesů
  • Maximální propustnost světla díky vícevrstvému ​​povlaku UBX od ALPEN
  • PXA fázový povlak pro vynikající jasnost a kontrast
  • Povrchová úprava čočky LPE pro suché a čisté čočky objektivů
  • Vynikající HD sklo pro výjimečné detaily
  • Odolný vůči stříkající vodě
  • Vhodné pro nositele brýlí s LE okuláry a twist-up očnicemi

Detailní informace

Detailní popis produktu

INFORMACE O PRODUKTU

Absolutně stabilní zorné pole při 14násobném zvětšení – to je to, co zaujme dalekohled ALPEN OPTICS Apex Steady 20x42 HD se stabilizací obrazu. Pro vaše pozorování bez rozmazání při působivém 14násobném zvětšení je vysoce kvalitní dalekohled vybaven kompenzací optického hranolu s 2osým závěsem. Díky kvalitní optice s vysokým rozlišením a velkým průměrem objektivu vypadají snímky jasné a bohaté na detaily i za zhoršených světelných podmínek. Ideální pro lov za šera a horský lov, ale také pro použití v námořním sektoru!

SKLO

Díky vynikajícímu sklu s vysokým rozlišením v dalekohledu ALPEN OPTICS Apex Steady 20x42 HD můžete obdivovat divokou přírodu a krajinu ve vysokém rozlišení a fascinujících detailech. Díky vysoké propustnosti světla jsou snímky jasné a jasné i za nepříznivých světelných a povětrnostních podmínek.

 

KOMPENZACE

Díky prvotřídním povrchovým úpravám zajišťuje dalekohled Apex Steady zvláštní požitek z pozorování. Exkluzivní vícevrstvý povlak UBX společnosti ALPEN výrazně zvyšuje propustnost světla. Vynikající kontrast a čistý obraz – to je zaručeno vysoce kvalitním fázovým povlakem PXA. Skutečným vrcholem je vysoce kvalitní LPE potah čočky ALPEN (Lotus Pearl Effect): Lotosový efekt zaručuje, že na čočkách objektivu nezůstanou žádné kapky vody a lehké nečistoty se při dešti jednoduše smyjí.

 

STABILNÍ, ODOLNÝ VŮČI POVĚTRNOSTNÍM VLIVŮM A UŽIVATELSKY PŘÍVĚTIVÝ

Robustní dalekohled Apex Steady se rychle stane vaším stálým a spolehlivým společníkem na vašich loveckých výpravách a outdoorových dobrodružstvích. Kvalitní vzhled díky gumovému brnění skvěle padne do ruky. Dalekohledu, který je chráněn proti stříkající vodě a má stabilizátor obrazu, nemůže ublížit ani déšť a mlha. V případě silných teplotních výkyvů také vždy jasně vidíte, protože čočky se nemohou zamlžit zevnitř.

 

VHODNÉ PRO NOSITELE BRÝLÍ

Vynikající a příjemně klidný výhled si můžete vychutnat i dalekohledem ALPEN OPTICS Apex Steady 20x42 HD s brýlemi. Protože pokud necháte twist-up očnice zašroubované, můžete svou vizuální pomůcku jednoduše nechat zapnutou. Vzdálenost mezi vašimi očima a čočkami okuláru je stále správná. Abyste mohli snadno využívat celé zorné pole, mají okuláry LE vyvýšený oční bod. Pomocí dioptrické korekce pak můžete během okamžiku upravit své individuální vidění.

Ať už v lovecké oblasti nebo na vodě - dalekohled ALPEN OPTICS Apex Steady 20x42 HD produkuje naprosto stabilní obraz všude.

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: