ATN dalekohled noční vidění BinoX 4K 4-16x

Kód: SU-ATNBINOX4K
39 359,25 Kč
Vyprodáno

Digitální dalekohled s nočním viděním a laserovým zaměřovačem BinoX 4K od výrobce ATN.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Digitální dalekohled s nočním viděním a laserovým zaměřovačem BinoX 4K od výrobce ATN.

I v roce 2022 je tento dalekohled volbou číslo jedna našich zákazníků. Díky dlouholetému vývoji a zdokonalování technologií nastavilo ATN téměř nepřekonatelnou metu.

ATN Obsidian Core - Je výkonný procesor pomocí něhož chytrá HD optika dokáže zpracovat obraz ve vysoké kvalitě jak ve dne, tak i v noci. Binox 4K dokáže nahrávat a pracovat s obrazem v dechberoucím rozlišení 4K Ultra HD. Dual Core Procesor Pro snadné ovládání, rychlost a pohodlí je v srdci Binox 4K umístěn výkonný dvoujádrový procesor. Rychlost menu, přepínání na noční / denní režim, nebo měření vzdálenosti je tak rychlejší než kdy dříve. Můžete také využít funkce, které nový dalekohled posouvají o krok dále.

Laser Rangefinder 1000m - Integrovaný laserový zaměřovač. Díky tomu s jistotou určíte vzdálenost cíle bez ohledu na to zda je den či noc.

Balistický kalkulátor - BIX (Ballistic Information Exchange) díky pokroku technologií jsou ATN SMART HD zařízení schopná přesně vypočítat dráhu střely a upravit tak pozici záměrného kříže bez nutnosti použití mobilní aplikace či dalšího nastavení. Pokud nevlastníte ATN X-sight 4K je možné použít Laser Ballistics aplikaci, kde díky změřeným hodnotám pohodlně nastavíte Vaší optiku.

Zachycení zážitků - Nahrávejte své zážitky ve špičkovém rozlišení až 1080p a uschovejte své zážitky na později. Už nikdy vám nic neunikne. Perfektní podání barev a ostrý obraz na který si rychle zvyknete už nikdy nebudete chtít vyměnit.
Stačí vložit micro SD kartu a můžete vyrazit. Nemusíte se trápit s dalšími USB kabely či nahrávacím zařízením. Zážitky z lovu tak můžete přinést domů a pochlubit se všem!

Sdílení videa (Dual Stream Video) - Se zavedením dvoujádrového procesoru, máte nyní možnost užít si lov daleko více. Nyní můžete sdílet video pomocí wifi přímo na mobilní telefon a zároveň nahrávat v dalekohledu. Bez zaseknutí, nebo zhoršení kvality záznamu.

Vestavěný IR přísvit - ATN vylepšilo technologii přístitu v novém BinoX 4K, díky tomu je ostrost a vzdálenost vidění v absolutní tmě daleko vyšší.

Extrémně úsporný provoz - O napájení dalekohledu se starají integrované baterie s nezkutečnou výdrží 15+ hodin nepřetržitého provozu. Díky úspornému provozu jádra dalekohledu tak ušetříte i za opakované nákupy nových baterií.

Pohodlné použití - Stejně jako běžné dalekohledy má ATN Binox 4K přizpůsobivý oční reliéf a pohodlné ovládání, ostření a přiblížení dalekohledu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Binokuláry ATN
Záruka: 2 roky
Výdrž baterie: 10-20
Bluetooth: Ano
Micro USB: Ano
Mikrofon: ano
SD karta: Ano
Typ baterie: Internal Lithium Ion
Vestavěná paměť: Ne
WiFi -Sdílení galerie a ovládání: Ano
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1120 g
Senzor: ATN 4K M265 Sensor 3864 (H) x 2218 (V)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: