Dalekohled Meostar B1 10x42 HD

Kód: 3233
ZDARMAZDARMA 35 613 Kč –5 %
3233 Dalekohled MeoStar B1 10x42 1
35 613 Kč –5 % 33 832 Kč
Vyprodáno

Dalekohled ideální pro „přečtení“ zvěře na větší vzdálenost na otevřeném prostranství i v lese. 

Tento dalekohled je již zcela vyprodán. Pokud hledáte podobný dalekohled zkuste MeoStar B1 Plus 10x42 HD z naší nabídky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Optické prvky označované HD (fluoridová skla) staví nový MeoStar HD na špičku mezi nejlepšími dalekohledy na světě!!

Nová řada binokulárních dalekohledů Meopta byla vyvinuta na základě dlouholetých zkušeností s vývojem a výrobou puškohledů a pozorovacích dalekohledů. Název Meostar dává tušit, že si klade za cíl uspokojit i nejnáročnější požadavky všech, kteří při svých dobrodružných výpravách do přírody chtějí vidět dále a lépe, chtějí odhalovat stále nová tajemství přírody, chtějí mít zkrátka lepší pohled na svět.

Přímohledná ergonomická stavba. Duralové těleso zajišťující spolehlivost výkonu. Pogumování tělesa pro příjemný, bezpečný úchop a ochranu přístroje.

Dokonalené vícenásobné antireflexní vrstvy MB-5501 na všech plochách sklo-vzduch. Fázové vrstvy na střechových hranolech pro maximální světelnou propustnost a špičkový optický výkon. Velká vzdálenost výstupní pupily a nastavitelné očnice pro pohodlné pozorování s brýlemi i bez nich. Centrální točítko ostření s integrovaným točítkem dioptrické korekce pro jednoduché nastavení jedním prstem. Vodotěsný dalekohled, odolný proti orosení vnitřních ploch, plněný dusíkem. 
 
Binokuláry Meostar B1 s průměrem objektivu 42mm jsou považovány za jedny z nejlepších na světě – jsou vyrobeny odborníky za použití těch nejlepších materiálů a moderních výrobních procesů. S klidným svědomím vám doporučujeme porovnat Meostar se značkou, o které si myslíte, že je nejlepší.

Doporučené použití

10x42 – poskytuje větší zvětšení, které je ideální pro „přečtení“ zvěře na větší vzdálenost. Tento binokulár je spolehlivý na otevřeném prostranství i v lese


Prvotřídní optika s vícenásobnými vrstvami MeoBright nanášené s podporou iontů pro maximální světelnou propustnost přístroje (99,8 % na jednu plochu sklo / vzduch). 

Velké točítko zaostření s integrovaným menším točítkem dioptrické korekce umožňuje rychlé a snadné ostření dokonce i v rukavicích. 

Ergonomický design s prolisy pro palce je neobyčejně pohodlný. Plněn dusíkem, odolný proti zamlžení vnitřních optických ploch a vnikání prachu do přístroje. 

Očnice typu „twist-up“  poskytují všem uživatelům pohodlné pozorování s přehlédnutím celého zorného pole.

 
Všechny binokulární dalekohledy se dodávají s brašnou, krytkami objektivu i okuláru a neoprenovým popruhem na krk.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dalekohledy Meopta MeoStar B1
Záruka: 10 let + 20 při registraci
Použití: Každodenní použití, Pozorování ptactva
Velikost objektivu: 42 mm
Zvětšení: 10x
Zorné pole (°): 6,31
Zorné pole (m/1000m): 110
Minimální pozorovací vzdálenost: 2,6 m
Interpupilární vzdálenost: 56-74 mm
Průměr výstupní pupily: 4,2 mm
Vzdálenost výstupní pupily: 15 mm
Soumrakový faktor: 20,5, 20
Dioptrická korekce: +/- 3 D
Šířka: 132 mm
Výška: 140 mm
Hloubka: 56 mm
Hmotnost (bez krytek a popruhu): 898 g
Světelná propustnost: 88%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meopta je specialistou na optické produkty nejvyšší kvality pro průmyslové, vojenské a spotřební trhy. Profesionální optiku vyrábí již od roku 1933 na špičkové úrovni.

Na eshopu Puškohledy.cz se specializujeme na nabídku sportovní optiky značky Meopta. 

Meopta má vypracovaný velmi efektivní systém výroby, kontroly a zkoušení výrobků, který jim dává vysokou míru spolehlivosti i v těch nejtěžších podmínkách. I proto si Meopta může dovolit dát uživatelům svých prémiových dalekohledů, puškohledů i spektivů možnost rozšíření záruky až na 30 let.