Dalekohled Meostar B1 10x32

Kód: 03926512012210
ZDARMAZDARMA 23 733 Kč –8 %
3233 Dalekohled MeoStar B1 10x42 1
23 733 Kč –8 % 21 733 Kč
Na dotaz

Dalekohled Meostar B1 10x32 - Ideální společník pro vaše outdoorové aktivity. Poskytuje široké zorné pole pro pozorování na větší vzdálenosti. Kompaktní rozměry a celkově malá hmotnost. Noste jej s sebou v batohu a již nikdy nezmeškáte žádnou akci při kempování, túrách nebo vašem oblíbeném sportu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Optické prvky označované HD (fluoridová skla) staví nový MeoStar HD na špičku mezi nejlepšími dalekohledy na světě!!

Řada MeoStar 32mm přináší špičkový výkon v elegantním a kompaktním designu a jeho popularita mezi náročnými uživateli po celém světě rychle stoupá.V lehkém ergonomickém těle s méně než 600 gramy je uložen výkonný optický systém s technologií antireflexních vrstev MeoBright 5501 aplikovaných depozicí za pomoci iontů, který zajišťuje brilantní, křišťálově čistý obraz po celé šířce zorného pole i za těch nejnáročnějších světelných podmínek.
Všechny binokuláry řady MeoStar B1 jsou vodotěsné, plněné ochrannou dusíkovou atmosférou.

10x32 - Ideální společník pro vaše outdoorové aktivity. Poskytuje široké zorné pole pro pozorování na větší vzdálenosti. Kompaktní rozměry a celkově malá hmotnost. Noste jej s sebou v batohu a již nikdy nezmeškáte žádnou akci při kempování, túrách nebo vašem oblíbeném sportu.

Součástí balení dalekohledu je brašna, popruh na krk a krytky.

Nová řada binokulárních dalekohledů Meopta byla vyvinuta na základě dlouholetých zkušeností s vývojem a výrobou puškohledů a pozorovacích dalekohledů. Název Meostar dává tušit, že si klade za cíl uspokojit i nejnáročnější požadavky všech, kteří při svých dobrodružných výpravách do přírody chtějí vidět dále a lépe, chtějí odhalovat stále nová tajemství přírody, chtějí mít zkrátka lepší pohled na svět.

Přímohledná ergonomická stavba. Duralové těleso zajišťující spolehlivost výkonu. Pogumování tělesa pro příjemný, bezpečný úchop a ochranu přístroje.

Dokonalené vícenásobné antireflexní vrstvy MB-5501 na všech plochách sklo-vzduch. Fázové vrstvy na střechových hranolech pro maximální světelnou propustnost a špičkový optický výkon. Velká vzdálenost výstupní pupily a nastavitelné očnice pro pohodlné pozorování s brýlemi i bez nich. Centrální točítko ostření s integrovaným točítkem dioptrické korekce pro jednoduché nastavení jedním prstem. Vodotěsný dalekohled, odolný proti orosení vnitřních ploch, plněný dusíkem. 
 
Binokuláry Meostar B1 s průměrem objektivu 42mm jsou považovány za jedny z nejlepších na světě – jsou vyrobeny odborníky za použití těch nejlepších materiálů a moderních výrobních procesů. S klidným svědomím vám doporučujeme porovnat Meostar se značkou, o které si myslíte, že je nejlepší.

Doporučené použití

10x32 – poskytuje větší zvětšení, které je ideální pro „přečtení“ zvěře na větší vzdálenost. Tento binokulár je spolehlivý na otevřeném prostranství i v lese


Prvotřídní optika s vícenásobnými vrstvami MeoBright nanášené s podporou iontů pro maximální světelnou propustnost přístroje (99,8 % na jednu plochu sklo / vzduch). 

Velké točítko zaostření s integrovaným menším točítkem dioptrické korekce umožňuje rychlé a snadné ostření dokonce i v rukavicích. 

Ergonomický design s prolisy pro palce je neobyčejně pohodlný. Plněn dusíkem, odolný proti zamlžení vnitřních optických ploch a vnikání prachu do přístroje. 

Očnice typu „twist-up“  poskytují všem uživatelům pohodlné pozorování s přehlédnutím celého zorného pole.

 
Všechny binokulární dalekohledy se dodávají s brašnou, krytkami objektivu i okuláru a neoprenovým popruhem na krk.

Kategorie: MeoStar B1/B1.1
Záruka: 10 let + 20 při registraci
Použití dalekohledu: Turistika
Velikost objektivu: 32 mm
Zvětšení: 10 x
Zorné pole (°): 6,35
Zorné pole (m/1000m): 111
Vzdálenost výstupní pupily: 16,3 mm
Minimální pozorovací vzdálenost: 1,5 m
Průměr výstupní pupily: 3,2 mm
Soumrakový faktor: 17,9
Světelná propustnost denní: 88%
Světelná propustnost soumraková: 82%
Interpupilární vzdálenost: 56-75 mm
Dioptrická korekce: +/- 3 D
Výška: 133,2 mm
Šířka: 121 mm
Hloubka: 49 mm
Hmotnost (bez krytek a popruhu): 600 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Dalekohledy Meopta MeoStar B1
Záruka: 10 let + 20 při registraci
Hmotnost: 0.6 kg
Použití: Každodenní použití, Pozorování ptactva
Velikost objektivu: 42 mm
Zvětšení: 10x
Zorné pole (°): 6,31
Zorné pole (m/1000m): 110
Minimální pozorovací vzdálenost: 2,6 m
Interpupilární vzdálenost: 56-74 mm
Průměr výstupní pupily: 4,2 mm
Vzdálenost výstupní pupily: 15 mm
Soumrakový faktor: 20,5, 20
Dioptrická korekce: +/- 3 D
Šířka: 132 mm
Výška: 140 mm
Hloubka: 56 mm
Hmotnost (bez krytek a popruhu): 600g
Světelná propustnost: 88%

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Meopta je specialistou na optické produkty nejvyšší kvality pro průmyslové, vojenské a spotřební trhy. Profesionální optiku vyrábí již od roku 1933 na špičkové úrovni.

Na eshopu Puškohledy.cz se specializujeme na nabídku sportovní optiky značky Meopta. 

Meopta má vypracovaný velmi efektivní systém výroby, kontroly a zkoušení výrobků, který jim dává vysokou míru spolehlivosti i v těch nejtěžších podmínkách. I proto si Meopta může dovolit dát uživatelům svých prémiových dalekohledů, puškohledů i spektivů možnost rozšíření záruky až na 30 let.